O Nas

O Nas

Jesteśmy firmą, która jest sprawdzonym partnerem w branży telefonii komórkowej. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym serwisowaniu telefonów GSM.

U nas gwarantujemy Ci rzetelną obsługę nie tylko w momencie zakupu towaru lub usługi, ale też w czasie późniejszym. Satysfakcja klienta jest naszym celem i codziennie staramy się podnosić nasze kwalifikacje by zaspokoić ciągle rosnące potrzeby naszych klientów .

Oferowane przez nas produkty są zawsze najwyższej jakości oraz przetestowane są pod względem technicznym. Dzięki długoletniej pracy w branży i szerokim kontaktom handlowym z dostawcami z całej Polski jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną cenę na wszystkie oferowane produkty.

Klienci indywidualni

U nas naprawisz każdy telefon komórkowy, zdejmiesz sim-locka, wgrasz nowe menu. Damy radę najgorszym usterkom.

Nawet beznadziejne przypadki nas nie wystraszą. Posiadamy wiedzę, która pozwala na skuteczna lokalizacje usterki.

Nie boimy się wyzwań, dlatego przyjmujemy zlecenia na trudne przypadki. Oprócz wiedzy i doświadczenia mamy tez zaplecze techniczne pozwalające na sprawne i szybkie usuniecie usterki w twoim telefonie.

Jeżeli twój telefon był w kilku serwisach i dowiadywałeś się za każdym razem, że „się nie da naprawić”. To znaczy, że u nas jest to możliwe!!!

Komisy i inne firmy

Jeśli prowadzisz komis telefonów komórkowych i chciałbyś współpracować z nami w zakresie sim-locków lub napraw skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy.

ZAPRASZAMY!

 

MENU